O závodu

Běžíme pro ty, kteří už sami běžet nemohou.

Přijďte si zasportovat v hezké lokalitě a zažijte fajn pocit, že tím i pomáháte. Zaběhněte si 13.9.2020 Běh pro Domov Pod Kavčí Skálou, kde tráví zimu svého života 55 babiček a dědečků. Výtěžek ze závodu bude věnován Domovu na zkvalitnění života právě těchto seniorů.

Běh pro Domov Pod Kavčí Skálou pořádá spolek Báječných žen v běhu v lokalitě Říčany (Pod Kavčí Skálou) – Říčanský les. Chystáme již čtvrtý ročník. Start je nad ulicí Marie Pujmanové, pár kroků od Domova seniorů.

Čeká Vás krásná 6ti kilometrová trať, převážně po lesních cestách, bohaté občerstvení v duchu Báječných žen v běhu v prostorách cíle, dětské závody, zajímavé ceny pro umístěné závodníky a také dárek za online registraci.

Čeká Vás nejen běh krásnou přírodou, ale i bohatý doprovodný program a atraktivní tombola. Přijďte si s námi užít skvělou neděli. Přijďte nám pomoci pomáhat.

Startujeme v 10.30 hod. Více v propozicích.

Kontakt na pořadatele: zastupce@domovpks.cz; zavod.domovpks@bajecnezenyvbehu.cz

Chcete se podívat, jak se žije v Domově Pod Kavčí Skálou? V den závodu to bude možné. Budete se moci podívat, jakou hezkou zahradu senioři mohou využívat, budete si moci zahrát ruské kuželky, pohoupat se na zahradní houpačce s výhledem na pasoucí se kamerunské ovečky či rodinku kachniček. Uvidíte, že v tomto domově pro seniory se dá moc hezky žít.