Proč běžet

Užijete si běh v hezké přírodě …… Letos už podruhé, letos poběžíme 16.9.2018.

Je to kousek od Prahy, skvěle dostupné i hromadnou dopravou (bus 382 ze stanice metra C – Háje na zastávku Rychta: 25 min. + 5 min pěšky; 21 min. vlakem z Vršovického nádraží na Nádraží Říčany + 1,5 km pěšky; autem 14,5 km od okraje Prahy)

Pomůžete tam, kde společnost příliš nepomáhá ……

Uděláte si dobře po těle i na duši a ještě si užijete hezkou neděli s fajn partou a skvělou atmosférou, která je pro akce pořádané Báječnými ženami v běhu tak typická…..

Na první ročník máme množství pozitivních reakcí (jukněte do aktuality), přijďte to letos i vy zažít s námi. Trumfneme loňský krásný výsledek? Pro babičky a dědečky se nám díky vám podařilo získat krásných 16.969 Kč, které Domov postupně uvolňuje na volnočasové aktivity a rozvoj svých obyvatel. Podaří se nám v roce 2018 podobné číslo? Či větší? 😊

Zarezervujte si už nyní v kalendáři 16.9.2018 a přijeďte se spolu s námi podívat i na zapálení místních seniorů, když si na hruď připnou startovní číslo a v nezávodním doprovodném běhu/chůzi/jízdě na chvíli zase omládnou. Můžete si o tom, jak moc dojemné a plné to bylo, přečíst i zde: https://www.zijsvujsen.online/beh-domov-kavci-skalou/ Česká úspěšná ultramaratonkyně Kateřina Kašparová s námi posdílela své emoce a díky za to.

A co víc? V cenách a v tombole na Vás budou čekat, mimo jiné, úžasné domácí sirupy z bezu či z máty vyrobené právě pro Vás šikovnými rukami babiček žijících v Domově.…  i jiná jejich rukodělná překvapení …..

Nejen, že pomůžete smysluplné věci, ale ještě uděláte velkou radost! Stáří je kapitola života plná rozporů. Oč moudřejší a zkušenější člověk může být, o tolik méně může vlastním tělem dokázat. Nicméně čím menší jsou síly, tím silnější umí být prožitky. Umíte si představit, jakou radost starým lidem dokáže udělat vědomí, že se o ně my mladší zajímáme, že si je uvědomujeme a že nám stojí za to „pohnout zadkem“ a něco pro ně udělat? Uvidíte sami …